DĚDO, BABI, svět nás baví!

0 termínů

České Budějovice

5-11 let, pro seniory

Věda nás baví o.p.s.

už proběhl

Vnoučata a prarodiče poznají na kroužku hravou a zábavnou formou některá tajemství historie (budeme tvořit, vyrábět, stavět a poznávat). Putovat historií až do Údolí králů, románského hradu, postavíme si katapult, knihtisk i totem a zjistíme, že historie má svoje kouzlo! JAK: Celkem 5 setkání v řadě (1x týdně, každé 60 minut). PRO KOHO: vnoučata 5-11 let a jejich prarodič(e) CENA: prarodič zdarma, dítě 90,-/lekce, sourozenec 25% sleva. 5 lekcí = 450 Kč Více informací na tel: 792 212 272 a emailu:

250 Kč/čtvrtletí450 Kč-44.4%

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: KRC Petrklíč, Žižkova 250/4, 37005 České Budějovice

Fotogalerie

Provozovatel

Věda nás baví o.p.s.

Pořádáme vědecké kroužky, tábory a exkurze pro děti, kde se hravou a zábavnou formou seznámí s taji vědních oborů (fyzika, chemie, astronomie, přírodopis, inženýrství, strojírenství) a vyzkouší si, jaké to je, stát se alespoň na chvíli malým vědcem. Děti provádějí experimenty, např. si postaví sopku, přistávací modul z balonků, jednoduchý kompas, lávovou lampu apod.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.