WeDo - první LEGO robot

2 termíny

Praha 2

6-8 let

Kiddum

volno

LEGO® Education program WeDo. Systém WeDo děti naučí, jak aktivní a zajímavou roli hraje v životě technologie Děti si postaví model z lega, který propojí pomocí bluetooth a tabletu, pomocí jednoduchého softwaru naprogramují a následně rozpohybují postavený model. Rozvíjí tak nejen své technické dovednosti, ale i logické myšlení. Děti jsou vedeny ke schopnosti spolupráce a hledání řešení problémů v týmu. Program je veden vyškoleným instruktorem.

3 600 Kč/pololetí
cena se může lišit podle počtu hodin za pololetí

Storno poplatky

  • odhlášení méně než 7 dnů před zahájením semestru činí poplatek 50 % z celkové ceny kroužku za semestr.

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
pondělí 14:15 - 15:15 20.9. - 24.1.2022 Přihlásit se
středa 15:00 - 16:00 22.9. - 26.1.2022 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Mánesova 88, 120 00 Praha 2

Fotogalerie

Provozovatel

Kiddum

Kiddum je mezinárodní vzdělávací centrum založené na produktech a programech LEGO Education.
V současné chvíli naše vzdělávací centrum spolupracuje s celou řadou mezinárodních i českých škol v Praze a okolí. Organizujeme odpolední kroužky, jednorázové akce, příměstské tábory i narozeninové oslavy v českém i anglickém jazyce pod vedením kvalifikovaných instruktorů LEGO EDUCATION.
Programy LEGO EDUCATION se specializují na děti 3-14 let a zahrnují systém integrovaného vzdělávání matematiky, fyziky, mechaniky, informačních technologií a robotiky.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.