Chovatelský - kroužek mladých chovatelů / zvířat /

St 15:00 - 17:00

Mikulášovice

6-18 let

Český svaz chovatelů, z.s., ZO Mikulášovice

volno

Kroužek má celoroční činnost a schází se každý týden mimo prázdnin. Děti se aktivně zúčastňují olympiády mladých chovatelů, pořádáme tři výstavy zvířat, výstavu kraslic, výlety na výstavy a hlavně letní stanový třítýdenní tábor se zvířaty.
Schází se každou středu od 15:00 h

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
středa 15:00 - 17:00 9.1. - 18.12.2019 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Mikulášovice č.p.327, klubovna ZO v horní škole , 40779 Mikulášovice

Fotogalerie

Provozovatel

Český svaz chovatelů, z.s., ZO Mikulášovice

Náš spolek je zaměřen na práci s dětmi, která chovají nebo mají zájem chovat jakákoliv zvířata. Pro děti je ve spolku zřízen chovatelský kroužek, který se schází každý týden. Jak pro naše mladé chovatele, tak pro dospělé členy spolku pořádáme během roku několik propagačních výstav zvířat, první výstava je ale velikonoční Mikulášovická kraslice, kde probíhá soutěž o nejhezčí kraslici nebo jiný velikonoční výrobek. Nejznámější akcí spolku je ale jedinečný stanový tábor se zvířaty. Probíhá 3 týdny a děti si na něj mohou vzít svá doma chovaná zvířata, o která se pak sama starají.
Naši mladí chovatelé jsou aktivními účastníky každoroční olympiády mladých chovatelů, několik celostátních kol zajišťoval organizačně i náš spolek.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.