Kurz herectví pro děti 6-18 let

3 termíny

Praha 5

6-18 let

TALENT COMPANY, s.r.o.

obsazeno

Skupinové herecké kurzy, při kterých přesto klade lektor důraz na individuální přístup ke každému jedinci. Tyto kurzy jsou vhodné také jako průprava ke studiu herectví na střední a vysoké školy. Věnujeme se divadelnímu, filmovému i muzikálovému herectví.
Výuka probíhá v malých skupinách max. 10 žáků.
Kurzy velmi pomáhají účastníkům castingů do reklam, filmů a seriálů, ať už do hlavních či vedlejších rolí nebo do komparzu. Dále nám studenti opakovaně potvrdili, že jim tato průprava pomáhá při ústních zkouškách, referátech a přednesech.
Rodiče se mohou těšit na vánoční besídku i představení na závěr školního roku a další různá vystoupení.
Smyslem Talent Company je podporovat studenty v umění, v tom co je nejvíce baví, v čem vynikají.
Chceme dětem nastavit lepší možnosti pro uplatnění v dnešním uměleckém životě.
Talent School vyniká především obory, které se zde vyučují jako např. zpěv, herectví, tanec, moderování, dabing, práce s kamerou, hra na piano a další. Spolupracujeme s předními nahrávacími studii, točíme vlastní hudební videoklipy.
V Talent Company máme programy, které sestavíme individuálně pro každého studenta od 3 - 18 let.
V Talent School vyučují pečlivě vybraní lektoři a pedagogové. Spolupracujeme s pedagogy, kteří mají mnoho zkušeností nejen v práci s dětmi, ale také zkušenosti z showbyznysu, filmu, divadel a jiných uměleckých činností. Jsou to lidé, kteří mají neobyčejnou chuť svůj talent předávat dalším posluchačům a také neustále pracují i sami na sobě.

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
pondělí 18:00 - 19:30 neuvedeno Náhradník
neděle 12:15 - 13:45 neuvedeno Náhradník
neděle 15:45 - 17:15 neuvedeno Náhradník

Místo konání

Adresa: Plzeňská 183/181, 15000 Praha 5

Fotogalerie

Provozovatel

TALENT COMPANY, s.r.o.

Talent Company se intenzivně zaměřuje na zdokonalování dětí v oblastech divadelního, filmového a muzikálového herectví, zpěvu, tance, moderování, režie, práce s kamerou a výtvarného umění.

Staráme se nejen o jejich výuku, ale i další uplatnění v těchto oborech. O vše se stará naše Talent Productions či Talent Casting.

Děti se v rámci této výuky a spolupráce dostanou do blízkosti svých slavných vzorů. Na našem Talent Campu či v naší škole Talent School mají možnost, učit se pod vedením profesionálních lektorů a nejlepších učitelů.

Všude, kde se něco děje, rozhodně nechybí naši mladí moderátoři z Talent TV. Od nich se můžete dozvědět nejzajímavější novinky z akcí a společenských událostí.

Talent Company vznikla na základě dlouholeté spolupráce zkušených odborníků z oblasti produkce a profesionálních lektorů s nadanými dětmi v různých uměleckých oborech.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.