Break dance

0 termínů

Dolní Břežany

8-15 let

Centrum Břežánek, z.ú.

už proběhl

Chceš patřit do skvělé party a být součástí naší taneční skupiny Opatow Flavours?
Motto: Taneční kurzy Break Dance jsou pro všechny bez ohledu na fyzickou kondici, talent, či již získanou úroveň. Tanec musí být především zábava!

popis:

kurzy Break dance jsou pro kluky a holky od 8mi let , maximálně 10 dětí ve skupině
postupné vyučování všech prvků tohoto tance, od úplných základů, jako je toprock a footwork, až po složitější a fyzicky náročnější prvky, jako je akrobacie, tricky a powermoves
výhody našich tanečních kurzů- přátelská atmosféra,
kurzy vedou zkušení lektoři Break Dance, v rámci lekcí budou mít děti možnost seznámit se s více lektory OF a tím získat více zkušeností

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: U Náměstí 712, 25241 Dolní Břežany

Fotogalerie

Provozovatel

Centrum Břežánek, z.ú.

Centrum Břežánek, z.ú. je volnočasové centrum. Nabízí tvořivé, vzdělávací, kulturní a sportovní aktivity a organizuje jednorázové akce pro děti i širokou veřejnost z Dolnobřežanska. Břežánek je nezisková organizace, jejíž provoz je částečně zajištěn z prostředků získaných z dotací a sponzorských darů.
Břežánek je místem, kde jsou všichni vítáni. Slouží k vzájemnému setkávání rodin s dětmi. Rodiče zde mají možnost příjemně a užitečně trávit chvíle své mateřské dovolené, najít pomoc a podporu v jejich vlastním mateřství a sbírat inspiraci jak pro individuální rozvoj svých dětí, tak pro svůj profesní život.
Centrum Břežánek má neformální charakter a pomáhá nalézat nové přátele rodičům a malé kamarády našim ratolestem.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.