FasTrack Tots

3 termíny

Praha 6

2-3 let

FasTracKids centrum rozvoje

volno

Náš program FasTrack® Tots pomáhá naplnit potřeby Vašeho batolete a umožňuje mu udělat první krok k tomu, aby se začalo samostatně učit a navazovat přátelství.

Program FasTrack Tots je strukturovaná 60 minutová lekce, ve které Vaše dítě získá první zkušenosti se školní výukou. Děti ve věku od 2 – 31/2 roku zde konstruktivně rozvíjí svou zvídavost, komunikaci, soustředění, sebedůvěru a sociální dovednosti. Děti se budováním přátelství učí důležité sociální dovednosti, účastní se výtvarných aktivit a hrají si. Děti se zapojují do písniček, pohybových, výtvarných a dalších zábavných aktivit zaměřených na to, aby pomáhaly Vašemu dítěti rozvíjet důležité schopnosti, které jim poskytnou pevné základy pro předškolní a školní vzdělávání a pro život.

Náš program FasTrack Tots se zabývá 12 fascinujícími předměty, které zahrnují aktivity jako je hra na kosmonauty, režie divadelního představení a vytváření produktu, který se bude dobře prodávat. Tyto aktivity pomáhají dětem v soustředění a zároveň stimulují jejich kreativitu. Díky důrazu na aktivní intelektuální i tělesnou stránku jsou naše batolata spokojená a mohou se učit a prospívat.

Učitelé s rodiči na schůzkách vše probírají a stanovují spolu další kroky vedoucí k úspěchu dítěte. Společně vyhodnocují rozvoj dítěte a plánují postupné cíle, díky kterým dítě dosáhne zásadního pokroku.

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
pondělí 16:30 - 17:30 6.1. - 20.12.2027 Přihlásit se
pátek 9:30 - 10:30 10.1. - 17.12.2027 Přihlásit se
pátek 15:30 - 16:30 10.1. - 17.12.2027 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Václavkova 10, 160 00 Praha 6

Fotogalerie

Provozovatel

FasTracKids centrum rozvoje

FasTracKids centra rozvoje v 50 zemích světa učí děti nezbytným dovednostem pro 21. století. Naše vědecky sestavené programy děti milují. Na pozadí různých vědomostních předmětů se učí komunikovat, kriticky myslet, spolupracovat, kreativitě, budují si zdravé sebevědomí, prezentují na kameru a to vše již od 2 let.

FasTracKids nabízí programy na rozvoj dětí pro děti od 1 roku do 12 let.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.