Paul Ward And The Treasure

0 termínů

Plzeň 2-Slovany

10-12 let

Anglické centrum

bez termínu

Obsah kurzu:

Na základě metody o sugesci nabízí Paul Ward And The Treasure pozitivní, multi-smyslovovou zkušenost v učení pro děti s dobrými základními znalostmi anglického jazyka.
Cílová skupina:

Paul Ward And The Treasure staví na znalostech z kurzu Paul Ward’s World. Výukový set byl vytvořen pro děti ve věku mezi 10-12 roky. Výukový set vytvořený speciálně pro šesťáky a sedmáky, předpokládá solidní základní znalosti při čtení a psaní anglického jazyka.
Cíl výuky:

Díky kurzu Paul Ward And The Treasure získá Vaše dítě anglickou slovní zásobu okolo 2.000 slov a také rozšířené znalosti týkající se gramatických struktur v anglickém jazyce.

Termíny

K dispozici nejsou zatím žádné termíny.

Místo konání

Adresa: Slovanská 149 , 326 00 Plzeň 2-Slovany

Fotogalerie

Provozovatel

Anglické centrum

Jsme jazykové centrum v Plzni na Slovanech, které se od r. 2011 specializuje na výuku angličtiny.

Učíme pomocí dvou mezinárodně uznávaných a velmi efektivních metod – nabízíme kurzy angličtiny pro děti, které jsou vedeny metodou Helen Doron English a kurzy pro dospělé vedené Callanovou metodou.

Naším cílem je naučit děti jakéhokoliv věku anglicky přirozeně, hravou formou tak, aby jazyk pochopily, uměly ho použít a hlavně se nebály mluvit.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.