Botty The Robot

0 termínů

Plzeň 2-Slovany

8-12 let

Anglické centrum

bez termínu

Obsah kurzu:

Botty The Robot je kurz pro všechny, kteří se chtějí naučit základy psaní, čtení a komunikace v anglickém jazyce. Pozitivní zkušenost při učení přináší video (DVD), které zároveň slouží jako základ pro hru s přidělenými úlohami, které se dá při vyučování využít.
Cílová skupina:

Tento kurz může být uspořádán jak pro začátečníky tak i pro děti s předběžnými znalostmi anglického jazyka ve věku mezi 8-12 lety.
Cíl výuky:

Díky kurzu Botty the Robot získá vaše dítě anglickou slovní zásobu okolo 1.400 slov. Vaše dítě bude umět s velkým sebevědomím tvořit anglické věty a aktivně mluvit.

Termíny

K dispozici nejsou zatím žádné termíny.

Místo konání

Adresa: Slovanská 149 , 326 00 Plzeň 2-Slovany

Fotogalerie

Provozovatel

Anglické centrum

Jsme jazykové centrum v Plzni na Slovanech, které se od r. 2011 specializuje na výuku angličtiny.

Učíme pomocí dvou mezinárodně uznávaných a velmi efektivních metod – nabízíme kurzy angličtiny pro děti, které jsou vedeny metodou Helen Doron English a kurzy pro dospělé vedené Callanovou metodou.

Naším cílem je naučit děti jakéhokoliv věku anglicky přirozeně, hravou formou tak, aby jazyk pochopily, uměly ho použít a hlavně se nebály mluvit.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.