Teen Talent

Út 16:5 - 17:5

Plzeň 2-Slovany

12-15 let

Anglické centrum

volno

Obsah kurzu:
Teen Talent se skládá celkem z 8 částí a jeho témata jsou šitá na míru dnešní mládeži – cestování, ekologie a pop music.

Každá jednotlivá část obsahuje čtení a poslech s porozuměním, gramatiku, eseje, vtipy a jazykolamy.

Studenti Teen Talentu se okamžitě ztotožní s partou mladých lidí kolem hlavního hrdiny Jacka Parrise a doslova hltají příběh, ve kterém se s každou epizodou zvyšuje napětí, co se přihodí Jackovi a jeho přátelům.


Cílová skupina:
Kurz je zaměřen na studenty ve věku 12 až 15 let, kteří již absolvovali kurz HDEE Paul Ward and the Treasure nebo studují s Helen Doron poprvé.

Výuka probíhá 2x týdně v 60-ti minutových vyučovacích hodinách.

Na všechny naše studenty čekají noví přátele z celého světa – také studenti Teen Talentu – se kterými budou komunikovat prostřednictvím Facebooku.
Cíl výuky:
Díky Teen Talentu bude každý skvěle připraven nejen na státní maturitní zkoušku, ale i na zkoušky Cambridge ESOL, které jsou součástí Sjednoceného referenčního rámce pro výuku jazyků (CEFR) a jsou celosvětově uznávané.

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
úterý 16:5 - 17:5 neuvedeno Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Slovanská 149 , 326 00 Plzeň 2-Slovany

Fotogalerie

Provozovatel

Anglické centrum

Jsme jazykové centrum v Plzni na Slovanech, které se od r. 2011 specializuje na výuku angličtiny.

Učíme pomocí dvou mezinárodně uznávaných a velmi efektivních metod – nabízíme kurzy angličtiny pro děti, které jsou vedeny metodou Helen Doron English a kurzy pro dospělé vedené Callanovou metodou.

Naším cílem je naučit děti jakéhokoliv věku anglicky přirozeně, hravou formou tak, aby jazyk pochopily, uměly ho použít a hlavně se nebály mluvit.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.