Jump with Joey

Čt 16:20 - 17:5

Plzeň 2-Slovany

5-9 let

Anglické centrum

volno

Jump with Joey je zcela novým kurzem určeným pro děti – začátečníky ve věku 6 až 9 let nebo pro děti pokračující po MORE FUN WITH FLUPE již od 5 let.

Kurz je rozdělen do 12 epizod, které doprovází animované příběhy na DVD a obsahuje slovní zásobu okolo 900 slov.

Hlavními hrdiny jsou nyní již sedmiletý chlapec PAUL, kterého naši studenti znají už ze sérií epizod FUN WITH FLUPE, a jeho nová kamarádka MILLIE. Společně zažívají mnohá dobrodružství v pohádkové vesničce STORYVILLE.

Kurz JUMP WITH JOEY učí děti základy spellingu (hláskování), v každé epizodě představuje jedno písmeno anglické abecedy. Jednotlivé příběhy zpracovávají tradiční témata a učí děti vše potřebné k tomu, aby mohly úspěšně absolvovat zkoušku anglického jazyka CAMBRIDGE ENGLISH YLE STARTERS.

Revoluční novinkou, které tento kurz využívá, je technologie tzv. ROZŠÍŘENÉ REALITY. Za pomocí tabletů nebo smartphonů, do kterých je možno stáhnout si volně dostupnou aplikaci, pak před očima dětí doslova ožívají jednotlivé stránky v pracovních sešitech.

Kurz JUMP WITH JOEY tak přináší neopakovatelný zážitek z učení pro všechny děti!

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
čtvrtek 16:20 - 17:5 neuvedeno Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Slovanská 149 , 326 00 Plzeň 2-Slovany

Fotogalerie

Provozovatel

Anglické centrum

Jsme jazykové centrum v Plzni na Slovanech, které se od r. 2011 specializuje na výuku angličtiny.

Učíme pomocí dvou mezinárodně uznávaných a velmi efektivních metod – nabízíme kurzy angličtiny pro děti, které jsou vedeny metodou Helen Doron English a kurzy pro dospělé vedené Callanovou metodou.

Naším cílem je naučit děti jakéhokoliv věku anglicky přirozeně, hravou formou tak, aby jazyk pochopily, uměly ho použít a hlavně se nebály mluvit.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.