Fun with Flupe

2 termíny

Plzeň 2-Slovany

3-5 let

Anglické centrum

volno

Nabízíme celkem 10 kurzů Helen Doron Early English (HDEE) Angličtiny pro děti – ty zahrnují sedm let mluvené angličtiny pro nejmenší a malé děti a tři roky konverzace, čtení a psaní pro starší děti. Na skupinu kurzů Helen Doron Early English můžete plynule navázat v kurzech Helen Doron Teen English pro náctileté a absolvovat tak s námi výuku od 3 měsíců do 18 let.

Kurzy angličtiny pro děti trvají zpravidla jeden školní rok a vyučovací hodina 45minut.

Rodinu kurzů Helen Doron Early English nově obohacují Fun with Flupe, More Fun with Flupe a Jump with Joey. Tyto zcela nové kurzy jsou určené dětem ve věku 3 až 9 let. Jsou vhodné pro studenty – začátečníky nebo jako pokračující kurzy.

Fun with Flupe přináší dětem zbrusu nové příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým kamarádům – babičce Fix a chlupáčkovi Flupe – napravovat maléry v kouzelné Knize rýmů.

Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod vytvořených tak, aby děti naučily slovní zásobu zhruba 660 anglických slov, bezchybnou výslovnost a základy větné skladby anglické věty. Součástí kurzu je 25 písní, které byly speciálně komponovány pro podporu cílové slovní zásoby a slovních spojení.

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
pondělí 16:15 - 17:00 neuvedeno Přihlásit se
čtvrtek 15:15 - 16:00 neuvedeno Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Slovanská 149 , 326 00 Plzeň 2-Slovany

Fotogalerie

Provozovatel

Anglické centrum

Jsme jazykové centrum v Plzni na Slovanech, které se od r. 2011 specializuje na výuku angličtiny.

Učíme pomocí dvou mezinárodně uznávaných a velmi efektivních metod – nabízíme kurzy angličtiny pro děti, které jsou vedeny metodou Helen Doron English a kurzy pro dospělé vedené Callanovou metodou.

Naším cílem je naučit děti jakéhokoliv věku anglicky přirozeně, hravou formou tak, aby jazyk pochopily, uměly ho použít a hlavně se nebály mluvit.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.