FUN KEY 3

0 termínů

Praha 10

8-17 let, 18+

Hudba pro radost, Eva Klesová

už proběhl

Keyboard je klíčem do světa hudby. Nabízí mnohostranné hudební možnosti, ať již preferujete klasiku, rock, pop, jazz …

"Be your own band" …

… Mohu být sám skupinou? Na první pohled se to zdá nelogické, vždyť skupinu přece tvoří další spoluhráči. Při hře na keyboard však můžete zažít pocit hry ve skupině, i když nemáte spoluhráče. Skupinu tvoříte Vy a Váš keyboard. A to nejlepší nakonec: sami rozhodujete o tom, co a jak bude skupina hrát!

"Fun Key" …

… je název úspěšného a moderního vyučovacího programu na keyboard, který byl speciálně vytvořen odborníky z oddělení YAMAHA Music Education pro otevřenou skupinovou výuku.

Je určen pro děti od 8 let, mládež a dospělé. Žáci si osvojí hru s automatickým doprovodem stejně jako polyfonní sólovou hru. Procvičí si orchestrální souhru, získají zkušenosti v oblasti aranžování a improvizace. Vyučovací materiály jsou stylově různorodé. Jsou koncipovány tak, že se z nich "svůj" repertoár naučí jak žák hrající jen pro zábavu, tak i všestranně způsobilý interpret. Atmosféra skupinového vyučování umožňuje prožívat hudební úspěch, což pozitivně ovlivňuje další učení.


Místo konání: ZŠ Švehlova
Cenu Vám upravíme dle zbývajících lekcí (16 lekcí/pololetí).
1. pololetí: od 13.9.2017 - 31.1.2018
2. pololetí: od 1.2.2018 - 30.6.2018

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Švehlova 2900/12, 106 00 Praha 10

Fotogalerie

Provozovatel

Hudba pro radost, Eva Klesová

Hudební školy YAMAHA působí po celém světě a patří se svými 700.000 žáky a 20.000 učiteli k největším organizacím svého druhu. Vznikly v Japonsku v roce 1954, od roku 1967 fungují v Německu a od roku 1994 působí v České a Slovenské republice. Zásada Hudební školy YAMAHA zní: "Není nehudebních lidí. Jsou jen nerozvinuté talenty!"

Dnešní nabídka Hudební školy YAMAHA představuje široké spektrum vyučovacích oborů pro děti již od 4 měsíců, mládež, dospělé i seniory. Obsáhlé vyučovací koncepty a metody, odpovídající věku dětí, umožňují, aby právě otevřená „vývojová časová okna“ byla optimálně využita.

Mladiství i dospělí mohou prostřednictvím rozmanitých nástrojů uskutečnit svá přání z jakýchkoli hudebních žánrů od baroka po rock.

Již po desetiletí je naším heslem "Učení je radost".

Naše webové stránky: www.skolayamaha.cz
Náš Facebook: www.facebook.com/hudebnikurzy
Náš instagram: www.instagram.com/hudebnikurzy

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.