Přírodovědno-turistický klub pro školáky a předškoláky

Po 14:30 - 16:00

Votice

4-15 let

Rodinné centrum Oříšek z.s.

volno

Každé pondělí od 14:30 do 16:00 hodin se schází Přírodovědno-turistický klub při RC Oříšek.
Je určen pro všechny předškoláky a školáky.

Co nás čeká?
Seznamujeme se s přírodou a vším kolem nás prostřednictvím her, soutěží, pokusů, tvoření a dalších zábavných aktivit. Počítejte s jednodenními i vícedenními výlety do okolí.

Kdo klub vede?
Anna Zamazalová, absolventka oboru Ochrana a tvorba životního prostředí se zaměřením na terénní ekologii. Od roku 2004 aktivní lektorka a autorka programů ekologické výchovy pro mateřské a základní školy. S kroužkem stejného zaměření mám praxi jako vedoucí Centra ekologické výchovy Dúbrava při Středisku volného času Hodonín a jako lektorka Ochrany fauny ČR ve Voticích.

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
pondělí 14:30 - 16:00 neuvedeno Přihlásit se

Místo konání

Adresa: U vodojemu 728, 259 01 Votice

Fotogalerie

Provozovatel

Rodinné centrum Oříšek z.s.

Jsme nezisková organizace založená v říjnu 2013. Vytváříme prostor, kde se mohou setkávat různé skupiny lidí od miminek po dospělé. Vítáni jsou všichni. Náhodní návštěvníci i ti, kdo mají chuť pravidelně se podílet na různorodých aktivitách pro rodinu v místní občanské komunitě. K pravidelným aktivitám patří Klubík pro nejmenší a Přírodovědno-turistický klub. Během roku pořádáme akce sportovního, výtvarného i jiného charakteru.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.