Animo-English

0 termínů

Praha 3

9-15 let

Aeroškola

už proběhl

Animace v angličtině

This course is a link between animation and English. You will learn how to create your own animation from the scratch. Suitable for czech speaking, bilingual or english native speakers. Age: 10-15 years old. The tutors are Ken Nash, a multimedia artist based in Prague and Klára Doležálková, an Aeroškola animation lecturer.

Kroužek propojující animaci s výukou angličtiny povede multimediální umělec trvale žijící v Praze, rodilý mluvčí Ken Nash.

Kurz je vedený v angličtině

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Ambrožova 9, 13000 Praha 3

Fotogalerie

Provozovatel

Aeroškola

Aeroškola se věnuje filmovému vzdělávání v rámci tří pražských artových kin Aero, Světozor a Bio Oko i mimo kina přímo ve školách, na filmových festivalech, přehlídkách a dalších akcích. Pořádáme filmové a animační kroužky pro děti, kurzy pro dospělé, originální filmové letní tábory Aertěk, projekce a speciální programy pro školy, kurzy a semináře pro učitele, filmové a animační workshopy pro školy i veřejnost a další dlouhodobé projekty i příležitostné akce.

Za několik let provozu kina Aero a později kin Světozor a Bio Oko se naše nabídka rozšířila do několika kategorií týkajících se těch nejmenších dětí, studentů základních či středních škol, rodičů s dětmi nebo dospělých, kteří se chtějí dále vzdělávat.

Aeroškolu tvoří tým kvalitních a zkušených lektorů z řad filmových profesionálů, učitelů a studentů.

Máme rádi filmy a snažíme se radost z porozumění i tvorby filmů šířit dál.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.