Sportovní kroužek pro děti

0 termínů

Praha 9

4-12 let

Fit Kid, Akademie Rinosport

už proběhl

cílem je vést děti k pohybu již od útlého věku a vybudovat si tak lásku ke sportu a správné návyky do života. U nás děti získají základy své pohybové gramotnosti, kterou mohou dále rozvíjet. Dbáme na všestrannost, děti si u nás vyzkouší atletiku, gymnastiku, míčové hry a další tradiční i netradiční sporty, pohybové a kolektivní hry. Kroužek tak může sloužit i jako ideální doplněk ke sportu, kterému se Vaše dítě věnuje.


Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Sportovní a plavecký areál Hloubětín, Hloubětínská 80, 19800 Praha 9

Fotogalerie

Provozovatel

Fit Kid, Akademie Rinosport

Naším cílem je vést děti k pohybu již od útlého věku a vybudovat si tak lásku ke sportu a správné návyky do života. U nás děti získají základy své pohybové gramotnosti, kterou mohou dále rozvíjet.

Dbáme na všestrannost, děti si u nás vyzkouší atletiku, gymnastiku, míčové hry a další tradiční i netradiční sporty, pohybové a kolektivní hry. Kroužek tak může sloužit i jako ideální doplněk ke sportu, kterému se Vaše dítě věnuje.

Účelem Akademie Rinosport je ve spolupráci s předními odborníky, samosprávami, školami, univerzitami, sportovními organizacemi, svazy, federacemi a spolky přispívat k rozvoji pohybové gramotnosti populace a metodicky a organizačně podporovat dostupnost pohybových aktivit pro všechny, zejména pro děti a mládež všech věkových kategorií.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.