Kreativní grafika

0 termínů

Praha 4

8-15 let

Intellectus

už proběhl

Kroužek je zaměřen na rozšíření povědomí o kreativní práci s fotografií, grafikou, videotvorbou a 3D modelováním. S pomocí chytrého telefonu a vlastního kreativního myšlení děti získají základní znalosti pro vytvoření vlastních animací nebo videí. Vyzkouší si práci rukama i na PC. Cílem je vyzkoušet si zpočátku i prakticky výtvarnou tvorbu grafiky a animace, kdy si děti vyrobí vlastní plakát nebo komiks, postupně pak přejdou k práci na PC, střihu videí a další grafické práci

6 000 Kč/pololetí
15 lekcí/pololetí; po předchozí dohodě možné cenu rozdělit do 2 splátek

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Podolské nábř. 10, 14700 Praha 4

Fotogalerie

Provozovatel

Intellectus

Pořádáme kroužky, workshopy, online kurzy a příměstské tábory v přátelském a intelektuálním prostředí pro děti, mládež i dospěláky se zájmem.

Pomáháme dětem, mládeži a dospělým učit se, co je baví, v čem vynikají a co jim může být v budoucím životě prospěšné. Rozvíjíme talenty, zakládáme si na propojování do praxe a logickém myšlení. Děti se tak stávají více a více samostatnými. Ve školách organizujeme odborné informatické, technické a praktické kroužky a již zde také objevujeme malé talenty.

Důležitá je v našich aktivitách chuť na sobě pracovat. Zaměřujeme se na rozvoj praktických dovedností a znalostí, ale pomáháme rozvíjet i další části osobnosti dítěte. Dbáme na dobrou atmosféru v hodinách a také, aby se děti k sobě vzájemně hezky chovaly. Kroužky realizujeme v prostorách vybraných základních škol již od roku 2013.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.