Malý badatel

Čt 17:15 - 18:15

Praha 4

7-15 let

Intellectus

volno

Ptá se Vaše dítě, jak funguje žárovka, co je to manganistan a nejraději by si doma ze špejlí postavilo aeroplán? Kroužek Malý badatel ho pak bude určitě bavit!
Děti se zde během lekcí seznamují se základy fyziky, matematiky, informatiky, ale i chemie. Jako správní badatelé zkoumají zákonitosti přírodních zákonů a často je i zkoušejí pokořit výrobou vlastních výtvorů nebo prováděním experimentů.
Vodné pro děti od 8 let

5 000 Kč/pololetí
15 lekcí/pololetí; po předchozí dohodě možné cenu rozdělit do 2 splátek

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
čtvrtek 17:15 - 18:15 6.10. - 26.1.2023 15 lekcí Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Podolské nábř. 10, 14700 Praha 4

Fotogalerie

Provozovatel

Intellectus

Pořádáme kroužky, workshopy, online kurzy a příměstské tábory v přátelském a intelektuálním prostředí pro děti, mládež i dospěláky se zájmem.

Pomáháme dětem, mládeži a dospělým učit se, co je baví, v čem vynikají a co jim může být v budoucím životě prospěšné. Rozvíjíme talenty, zakládáme si na propojování do praxe a logickém myšlení. Děti se tak stávají více a více samostatnými. Ve školách organizujeme odborné informatické, technické a praktické kroužky a již zde také objevujeme malé talenty.

Důležitá je v našich aktivitách chuť na sobě pracovat. Zaměřujeme se na rozvoj praktických dovedností a znalostí, ale pomáháme rozvíjet i další části osobnosti dítěte. Dbáme na dobrou atmosféru v hodinách a také, aby se děti k sobě vzájemně hezky chovaly. Kroužky realizujeme v prostorách vybraných základních škol již od roku 2013.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.