Rozmysli se

Čt 17:00 - 18:00

České Budějovice

12-15 let

Objevárium

volno

Připojte se do našeho klubu mladých filosofů a rozebírejte otázky jako třeba: Existuje správné chování a jednání? Kdo jsem já jako osoba? Co je důležité v životě? Je důležitá krása? Budeme spolu trénovat pro život důležité schopnosti – umět se lépe dohodnout s rodiči, argumentovat klidně ale přesvědčivě, umět druhou osobu pustit ke slovu a vyslyšet ji, ujasnit si vlastní názor a být schopen/schopna jej prezentovat – důležité pro obhájení si vlastní
role v životě.

1 600 Kč/pololetí
16 lekcí 60 min (10% sleva pro sourozence)

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
čtvrtek 17:00 - 18:00 23.9. - 27.1.2022 16 lekcí Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Nova 3, 37001 České Budějovice

Fotogalerie

Provozovatel

Objevárium

Jsme Objevárium! Rádi tvoříme pro děti i dospělé, kteří se nebojí si hrát. Napadlo nás, že by se VÁM mohlo líbit učit se věci rukama, myslí a všemi smysly, a tak jsme pro Vás před více než 10 lety začali dělat výstavy a programy, které jsou zábavné a dokonce i naučné. Myslíme si, že máte velký tvůrčí potenciál, dokážete řešit problémy a učit se nejrůznějším novým věcem. Vytváříme věci, které vám pomohou objevovat a rozvíjet se.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.