Jednoduché stroje DUPLO

So 8:30 - 9:20

Brno-Slatina

4-6 let

Vzdělávací centrum Smart Bricks®

volno

Během lekce Jednoduché stroje se děti postaví do rolí malých konstruktérů, kteří se seznámí s převody, kladkou či kolem na hřídeli. Budou mít možnost pokládat si otázku „Co se stane, když…“ a najít na ni odpověď. Lekce děti naučí předvídat a testovat chování modelů, stanovit vlastní závěry a komunikovat je ve skupině. Experimenty se silami, gravitací a rovnováhou jim pomohou tyto pojmy pochopit a zařadit je do svého každodenního uvažování.

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
sobota 8:30 - 9:20 6.2. - 27.2.2021 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Jihomoravské náměstí 1, 62700 Brno-Slatina

Fotogalerie

Provozovatel

Vzdělávací centrum Smart Bricks®

Vzdělávací centrum Smart Bricks® je určeno pro všechny děti od 4 do 14 let, které zajímá věda, technika a rády zkoumají nové a neprobádané věci. V centru pro děti vytváříme volnočasové kroužky na bázi konceptu STEM. Při výuce formou konceptu STEM se lektoři zaměřují především na vědu, techniku, inženýrství a matematiku. To vše je v centru Smart Bricks® podpořeno výukovými programi LEGO® Education. Za pomoci LEGO® kostek si děti hrají a zároveň získávají znalosti ze základů matematiky, fyziky, programování a robotiky. Cílem centra je také podpořit komunikační dovednosti u dětí, jejich kritické a technické myšlení, schopnost práce v týmu a jiné.

Centrum Smart Bricks® dětem nabízí kroužky, letní tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Také se specializuje na realizaci programů do škol a školek na podporu výuky.
V centru se nachází i speciální LEGO® hernička s obrovským městem z kostek, kde si děti mohou přijít jen pohrát.

Pokud máte doma malého tvořílka, nadšenou vědkyni nebo budoucího inženýra, přijďte se sem podívat. V nabídce je spousta zajímavých aktivit, které se Vám i Vašemu dítěti budou určitě moc líbit.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.