Online kroužek Počítačová grafika

0 termínů

Praha 4

8-15 let

Intellectus

už proběhl

Děti se zde během lekcí seznamují se základy informatiky, grafiky a prací s multimédii. Jako správní designéři se naučí upravovat obrázky a fotky v různých grafických programech, ale i vytvoří vlastní vektorové ilustrace.
Kroužek je vhodný pro všechny děti se zájmem o grafiku  – doporučujeme od 8 let, ale vždy záleží na konkrétních zájmech dítěte.
Každá lekce obsahuje online materiály a úkoly. Online lekce probíhají ve smluvený čas s lektorem.
Více info: 

6 500 Kč/pololetí
6500,- pololetní kurz

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: online Praha 4

Fotogalerie

Provozovatel

Intellectus

Pořádáme kroužky, workshopy, online kurzy a příměstské tábory v přátelském a intelektuálním prostředí pro děti, mládež i dospěláky se zájmem.

Pomáháme dětem, mládeži a dospělým učit se, co je baví, v čem vynikají a co jim může být v budoucím životě prospěšné. Rozvíjíme talenty, zakládáme si na propojování do praxe a logickém myšlení. Děti se tak stávají více a více samostatnými. Ve školách organizujeme odborné informatické, technické a praktické kroužky a již zde také objevujeme malé talenty.

Důležitá je v našich aktivitách chuť na sobě pracovat. Zaměřujeme se na rozvoj praktických dovedností a znalostí, ale pomáháme rozvíjet i další části osobnosti dítěte. Dbáme na dobrou atmosféru v hodinách a také, aby se děti k sobě vzájemně hezky chovaly. Kroužky realizujeme v prostorách vybraných základních škol již od roku 2013.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.