Angličtina - Příprava k certifikátu pro děti Cambridge (A2) YLE Flyers

Čt 16:15 - 17:45

Brno-střed

6-15 let

Jazyková škola Hello Brno

volno

Přípravný kurz YLE Flyers je přípravou pro získání mezinárodního certifikátu Cambridge YLE (Young learnes English) Flyers z anglického jazyka. Zkouška YLE Flyers je oficiálně uznávána ve Velké Británii, ale i jinde v Evropě a stále více i u nás. Certifikát o jejím složení potvrzuje jazykové znalosti pro případné další studium.

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
čtvrtek 16:15 - 17:45 1.10. - 31.1.2021 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Malinovského náměstí 4, 60200 Brno-střed

Fotogalerie

Provozovatel

Jazyková škola Hello Brno

Jazyková škola Hello na trhu působí už od roku 1996 a nabízí široké portfolium služeb: od veřejnostních kurzů přes firemní, kurzy ve školách, programy dalšího vzdělávání pedagogů, pomaturitní studium, dětské kurzy a v neposlední řadě taky tábory a jiné letní akce. Víme, že děti stejně jako jejich rodiče celý rok pracují, a když přijde léto, tak prostě mají chuť na nějaké dobrodružství. A to jim s týmem našich zkušených lektorů a animátorů nabízíme v rámci příměstských táborů (anglických i neanglických) a "letních škol". Kompletní nabídku našich letních akcí najdete na: https://www.hello.cz/cs/kurzy-pro-deti/tabor-s-anglictinou/brno-leto Přijďte se k nám podívat!

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.