Chemie kolem nás

So 10:00 - 13:00

Praha 4

8-18 let

Intellectus

volno

Chemie kolem nás je vhodná pro zvídavé děti od 8 let, které své rodiče běžně trápí otázkami typu „Co to znamená, že je ocet kyselina?“ nebo „Jak vzniká sůl?“. Každá lekce je zaměřena na nějakou oblast chemie, se kterou se běžně setkáváme doma nebo v přírodě a kombinuje v sobě jak rozšiřování obecných znalostí z chemie, tak i zkoumání svého okolí v úplně jiném úhlu pohledu. Během lekcí se snažíme, aby si děti vše vyzkoušely na vlastní kůži.
Více info a přihlášky na webu: talentpoint(tečka)cz

5 500 Kč/pololetí
5500 Kč s DPH / 4 lekce á 3 hodiny s vybavením a materiálem

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
sobota 10:00 - 13:00 17.10. - neomezeno Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Podolské nábř. 10, 14700 Praha 4

Fotogalerie

Provozovatel

Intellectus

Pořádáme kroužky, workshopy, online kurzy a příměstské tábory v přátelském a intelektuálním prostředí pro děti, mládež i dospěláky se zájmem.

Pomáháme dětem, mládeži a dospělým učit se, co je baví, v čem vynikají a co jim může být v budoucím životě prospěšné. Rozvíjíme talenty, zakládáme si na propojování do praxe a logickém myšlení. Děti se tak stávají více a více samostatnými. Ve školách organizujeme odborné informatické, technické a praktické kroužky a již zde také objevujeme malé talenty.

Důležitá je v našich aktivitách chuť na sobě pracovat. Zaměřujeme se na rozvoj praktických dovedností a znalostí, ale pomáháme rozvíjet i další části osobnosti dítěte. Dbáme na dobrou atmosféru v hodinách a také, aby se děti k sobě vzájemně hezky chovaly. Kroužky realizujeme v prostorách vybraných základních škol již od roku 2013.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.