Fyzika pro každého

0 termínů

Praha 4

7-18 let

Intellectus

už proběhl

Zajímá vaše děti, jak funguje svět kolem nás a také rádi bádají a zkoušejí něco nového? Během kurzu Fyzika pro každého se zaměří na tření, aerodynamiku, optiku ale i molekulovou fyziku. Všechny přírodní zákony si vyzkoušíme na vlastní kůži, a tím je nejlépe pochopíme.
Kroužek je vhodný pro děti od 7 let se zájmem o fyziku jako celek. Lektorka je zkušená matfyzačka.
Více info a přihlášky na našem webu:

6 500 Kč/pololetí
6500 Kč s DPH / 4 lekce á 3 hodiny s vybavením a materiálem; po dohodě předem možné rozdělit do 2 splátek

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Podolské nábř. 10, 14700 Praha 4

Fotogalerie

Provozovatel

Intellectus

Pořádáme kroužky, workshopy, online kurzy a příměstské tábory v přátelském a intelektuálním prostředí pro děti, mládež i dospěláky se zájmem.

Pomáháme dětem, mládeži a dospělým učit se, co je baví, v čem vynikají a co jim může být v budoucím životě prospěšné. Rozvíjíme talenty, zakládáme si na propojování do praxe a logickém myšlení. Děti se tak stávají více a více samostatnými. Ve školách organizujeme odborné informatické, technické a praktické kroužky a již zde také objevujeme malé talenty.

Důležitá je v našich aktivitách chuť na sobě pracovat. Zaměřujeme se na rozvoj praktických dovedností a znalostí, ale pomáháme rozvíjet i další části osobnosti dítěte. Dbáme na dobrou atmosféru v hodinách a také, aby se děti k sobě vzájemně hezky chovaly. Kroužky realizujeme v prostorách vybraných základních škol již od roku 2013.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.