Do It Yourself

Út 16:00 - 18:00

Praha 8

9-18 let

Intellectus

volno

Komu by se nelíbilo mít doma šikovného kutila, který vymyslí kreativní řešení k jakémukoliv problému? Během série lekcí s DIY tématem budeme většinou vyrábět jednoduché stroje a přístroje, na kterých budeme postupně poznávat základní aspekty fungování techniky. Obvykle budeme vše vyrábět „od píky“. Během pololetí proběhne celkem 5 lekcí á 2 hodiny. Lekce je vhodná pro děti od 9 let.
Více info a přihlášky na webu: talentpoint(tečka)cz

6 500 Kč/pololetí
6500 Kč s DPH / 5 lekcí á 2 hodiny s vybavením a materiálem

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
úterý 16:00 - 18:00 neuvedeno Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Thámova 166/18, 18600 Praha 8

Fotogalerie

Provozovatel

Intellectus

Pořádáme kroužky, workshopy, online kurzy a příměstské tábory v přátelském a intelektuálním prostředí pro děti, mládež i dospěláky se zájmem.

Pomáháme dětem, mládeži a dospělým učit se, co je baví, v čem vynikají a co jim může být v budoucím životě prospěšné. Rozvíjíme talenty, zakládáme si na propojování do praxe a logickém myšlení. Děti se tak stávají více a více samostatnými. Ve školách organizujeme odborné informatické, technické a praktické kroužky a již zde také objevujeme malé talenty.

Důležitá je v našich aktivitách chuť na sobě pracovat. Zaměřujeme se na rozvoj praktických dovedností a znalostí, ale pomáháme rozvíjet i další části osobnosti dítěte. Dbáme na dobrou atmosféru v hodinách a také, aby se děti k sobě vzájemně hezky chovaly. Kroužky realizujeme v prostorách vybraných základních škol již od roku 2013.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.