Contemporary Juniors

Čt 16:30 - 18:00

Olomouc

13-16 let

331 Dance Studio Olomouc

volno

Taneční kurz Contemporary Dance pro teenagery, holky a kluky ve věku 13, 14, 15 a 16 let v Olomouci. Moderní tanec, jazz dance, balet, lyrický tanec, atd.

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
čtvrtek 16:30 - 18:00 14.9. - 13.6.2021 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Svornosti 57, 77900 Olomouc

Fotogalerie

Provozovatel

331 Dance Studio Olomouc

Jsme 331 Dance Studio Olomouc a jednoduše milujeme tanec. Konkrétně Street Dance (Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance, atd.) a Contemporary Dance (Modern Dance, Jazz Dance, Lyrical Dance, Balet). Tancování v Olomouci se věnujeme už od roku 2011. Organizujeme taneční kroužky pro děti i taneční kurzy pro dospělé, a to pro začínající i pokročilé tanečníky.

V 331 Dance Studiu Olomouc si zatancují děti už od 3 let, naopak máme několik tanečníků a tanečnic, kteří dokazují, že věk pro tanec rozhodně není překážka a naše taneční lekce navštěvují, i když jim už je přes 50 let. U nás věk opravdu nehraje žádnou roli, radost z tance totiž můžete mít kdykoliv. Stejně tak si můžete vybrat, jestli budete součástí choreografií, které každoročně připravujeme a budete s námi jezdit na taneční soutěže a vystoupení. Naše taneční lekce můžete navštěvovat i v případě, že se tanečních soutěží a vystoupení účastnit nechcete.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.