Online kroužek Malý fotograf

0 termínů

Praha 4

7-15 let

Intellectus

už proběhl

V kroužku Malý fotograf se budeme věnovat základům fotografování a úpravy fotografií. Zkušená fotografka dětem vysvětlí, jak se fotoaparát správně používá, a co vše se dá na něm nastavit pro vytvoření profesionálních fotografií. Zároveň se naučíme, jak pomocí vybraného softwaru fotografie upravovat.

V rámci kroužku se budeme věnovat tématům:
základní pojmy fotografie a ovládání fotoaparátu, fotografie krajiny, jídla, portrétu či reklamní fotografie

5 500 Kč/pololetí
5500,- pololetní kurz

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: online Praha 4

Fotogalerie

Provozovatel

Intellectus

Pořádáme kroužky, workshopy, online kurzy a příměstské tábory v přátelském a intelektuálním prostředí pro děti, mládež i dospěláky se zájmem.

Pomáháme dětem, mládeži a dospělým učit se, co je baví, v čem vynikají a co jim může být v budoucím životě prospěšné. Rozvíjíme talenty, zakládáme si na propojování do praxe a logickém myšlení. Děti se tak stávají více a více samostatnými. Ve školách organizujeme odborné informatické, technické a praktické kroužky a již zde také objevujeme malé talenty.

Důležitá je v našich aktivitách chuť na sobě pracovat. Zaměřujeme se na rozvoj praktických dovedností a znalostí, ale pomáháme rozvíjet i další části osobnosti dítěte. Dbáme na dobrou atmosféru v hodinách a také, aby se děti k sobě vzájemně hezky chovaly. Kroužky realizujeme v prostorách vybraných základních škol již od roku 2013.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.