Online kroužek Tvorba webových stránek

Po 18:15 - 19:15

Praha 4

8-15 let

Intellectus

volno

V rámci online kroužku se děti seznámí se základy „programování“ webových stránek.

Kurz je určen pro začátečníky, kteří se již s programováním (ve vizuálních a blokových jazycích) setkali. Zkušenost s psaním kódu není nutná.
Studenti si vytvoří vlastní jednoduchou webovou stránku s využitím HTML a CSS.
Více info na

6 500 Kč/pololetí
kroužek je i v krátkodobé variant 14/30 dní

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
pondělí 18:15 - 19:15 1.10. - 31.1.2022 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: online Praha 4

Fotogalerie

Provozovatel

Intellectus

Pořádáme kroužky, workshopy, online kurzy a příměstské tábory v přátelském a intelektuálním prostředí pro děti, mládež i dospěláky se zájmem.

Pomáháme dětem, mládeži a dospělým učit se, co je baví, v čem vynikají a co jim může být v budoucím životě prospěšné. Rozvíjíme talenty, zakládáme si na propojování do praxe a logickém myšlení. Děti se tak stávají více a více samostatnými. Ve školách organizujeme odborné informatické, technické a praktické kroužky a již zde také objevujeme malé talenty.

Důležitá je v našich aktivitách chuť na sobě pracovat. Zaměřujeme se na rozvoj praktických dovedností a znalostí, ale pomáháme rozvíjet i další části osobnosti dítěte. Dbáme na dobrou atmosféru v hodinách a také, aby se děti k sobě vzájemně hezky chovaly. Kroužky realizujeme v prostorách vybraných základních škol již od roku 2013.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.