DN0 - Kurz němčiny pro začátečníky

Po 15:30 - 16:15

Liberec

5, 7-13 let

Agentura a jazyková škola Studyline

volno

Jazykový kurz pro děti ve věku cca od 7 do 12 let, které se s němčinou nikdy nesetkaly. Výuka probíhá zábavným konverzačním způsobem, při kterém je každé dítě nuceno přirozeně rozvíjet své komunikační schopnosti v cizím jazyce. Osnova kurzu je vytvořena tak, aby si děti prohloubily aktivní vnímání řeči, přirozenou výslovnost a často chybějící nenucené užívání jazyka. Cílem kurzu je to, aby děti byly schopné cizí jazyk spontánně používat v praxi a dále se jej učily intuitivně bez překládání.

2 990 Kč/rok
V ceně jsou veškeré studijní materiály a teplé nebo studené nápoje.

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
pondělí 15:30 - 16:15 11.10. - 13.6.2022 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Pražská 7/5, 46007 Liberec

Fotogalerie

Provozovatel

Agentura a jazyková škola Studyline

Pro úspěšné uplatnění na trhu práce nebo prostě dobrý pocit seberealizace a posílení sebevědomí Vám nabízíme širokou nabídku kvalitních jazykových kurzů pro dospělé, děti, studenty i zaměstnance a nepřeberné spektrum studijních i pracovních pobytů v zahraničí. Využít můžete také naše služby v oblasti překladů a tlumočení a to jak běžných tak i odborných či soudních.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.