Montessori herna pro děti

0 termínů

Praha 2

1-3 let

Komunitní a rodinné centrum Jahoda

už proběhl

Montessori kroužek vede lektorka Hana Langová.
,,Věřím v kouzlo svobodného učení již od narození. Baví mě vymýšlet, jak dětem připravovat podmínky pro naplnění jejich potenciálu a budování sebedůvěry."

Montessori kroužek je určen pro rodiče s dětmi Od 1,5 do 3 let. V prvních 3 letech života se tvoří osobnost člověka, která se chce rozvíjet a být samostatná, v kurzech Montessori si ukážeme, jak svobodně a s respektem objevovat svět.

3 000 Kč/pololetí
170 kč jednotlivá lekce

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Na Slupi 14, 12800 Praha 2

Fotogalerie

Provozovatel

Komunitní a rodinné centrum Jahoda

Cílem Komunitního rodinného centra Jahoda je vytvořit příjemný a inspirativní prostor pro setkávání lidí všech generací.

Pořádáme pravidelné i jednorázové aktivity, volnočasové akce, poradenství, přednášky, příměstské tábory, oslavy narozenin, hlídání dětí přes den i přespávání, volnou hernu a mnoho dalšího.

V našich nově zrekonstruovaných prostorách najdete hernu s hračkami, sportovními pomůckami a deskovými hrami, výtvarnou dílnu, plně vybavený prostor pro coworking, útulnou kavárnu a školku pro děti od 1 roku.Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.