Přírodovědný kroužek

Út 17:00 - 18:00

Praha 2

5-10 let

Komunitní a rodinné centrum Jahoda

volno

Kroužek je pro ty, kteří nejsou lhostejní ke svému okolí a mají rádi přírodu.
Zažijte přírodu i v centru města a zkoumejte ji s námi. Kroužek je pro ty, kteří nejsou lhostejní ke svému okolí a mají rádi přírodu. Čekají nás vycházky plné zábavy a poznání, naučné stezky a vše, co k tomu patří. Zda-li máte rádi zvířátka, i o těch bude řeč a určitě je i uvidíme. Pojďte s námi zažít přírodu všemi smysly!

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
úterý 17:00 - 18:00 4.12. - 26.11.2019 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Na Slupi 14, 12800 Praha 2

Fotogalerie

Provozovatel

Komunitní a rodinné centrum Jahoda

Cílem Komunitního rodinného centra Jahoda je vytvořit příjemný a inspirativní prostor pro setkávání lidí všech generací.

Pořádáme pravidelné i jednorázové aktivity, volnočasové akce, poradenství, přednášky, příměstské tábory, oslavy narozenin, hlídání dětí přes den i přespávání, volnou hernu a mnoho dalšího.

V našich nově zrekonstruovaných prostorách najdete hernu s hračkami, sportovními pomůckami a deskovými hrami, výtvarnou dílnu, plně vybavený prostor pro coworking, útulnou kavárnu a školku pro děti od 1 roku.Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.