Kroužek skateboardingu/longboardingu

0 termínů

Brno-Bohunice

6-18 let, 18+

Newman School

už proběhl

Přinášíme unikátní kurz, který v Česku nemá obdoby. Jízdu na longboardu, pennyboardu a skateboardu u nás učí dvě absolutní špičky v oboru – mistr Evropy a trojnásobný mistr České republiky v downhill longboardingu v kategorii luge Andrej Ilič a jeden z nejnadanějších downhill skateboardistů Robert Stehlík.

Během osmi lekcí ti tito nejlepší čeští jezdci předají všechny své znalosti, triky a rady a naučí tě, jak jezdit jako profesionál.

Storno poplatky

  • Storno poplatek neúčtujeme, pokud za sebe účastník zajistí náhradu.
  • Dojde-li ke zrušení objednávky nejpozději 7 dní před termínem akce, storno poplatek činí 50 % celkové ceny pobytu. Zbylé finanční prostředky vám budou vráceny.
  • Zrušením objednávky 6 a méně dní před termínem akce zaniká nárok na vrácení zaplacené částky i jejího podílu.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: bohunice Brno-Bohunice

Fotogalerie

Provozovatel

Newman School

Sport není o špičkových výkonech ani o drilu. Sport by měl především bavit. Proto vedeme naše sportovní lekce zábavnou a originální formou. Naším cílem je, aby měli klienti stejnou radost ze sportu jako jejich instruktoři – my z Newman School.

Newman School dnes patří k největším sportovním školám v Česku. V roce 2007, kdy jsme oficiálně vznikli, nás přitom byla jen malá hrstka blízkých přátel, kteří se rozhodli šířit své zkušenosti a radost ze sportu k dalším lidem. Začátky ani cesta tam, kde jsme teď, nebyly jednoduché. Když vás ale práce baví tak jako nás, všechno jde mnohem snadněji.

Neučíme pouze konkrétní sport, ale také pomáháme klientům zbavit se strachu, ostychu a odbourat stres. Při sportování je pocit bezpečí a jistoty minimálně stejně důležitý jako samotná technika. Naši instruktoři nejsou jen profesionálové a učitelé, ale i parťáci, na které se klienti mohou spolehnout a vždy v nich mají oporu

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.