Výuka i doučování dětí prvního a druhého stupně

5 termínů

Brno-střed

5-15 let

Kryštof Látal

volno

Kryštof Látal je zkušený lektor a terapeut osobního rozvoje pro děti a dorost. V centru Brna vede úspěšnou poradnu klasické homeopatii s psychosomatickým přístupem. Kryštof studoval na zdravotnické škole E. Pöttinga v Olomouci, obor diplomovaný zdravotní laborant (4 roky střední škola s vyznamenáním a 3 roky vyšší zdravotnická škola, také zakončená vyznamenáním). Další 4 roky strávil studiem klasické homeopatie pro profesionální praxi, které vychází z norem organizace ECCH.

Typ doučování

Individuální, Skupinové (velikost skupiny max 5)

Časové možnosti

Den Čas Průběh od-do Poznámka
pondělí 8:00 - 14:00 neuvedeno Přihlásit se
úterý 14:00 - 19:00 neuvedeno Přihlásit se
středa 8:00 - 14:00 neuvedeno Přihlásit se
čtvrtek 14:00 - 19:00 neuvedeno Přihlásit se
pátek 8:00 - 18:00 neuvedeno Přihlásit se

Místo konání

Doučování probíhá: U lektora, U rodiče

Místo: Peroutkova 2, 60200 Brno-střed

O lektorovi

Jméno: Kryštof Látal

Věk: 33

Vzdělání: Vyšší odborná škola

O lektorovi: Kryštof Látal je zkušený lektor a odborník na budování komunit. Přednáší na vysokých školách a studentských konferencích. Kromě jiného má i ty nejmenší posluchače z řad žáků prvního stupně, kterým ukazuje ,,že věda je zábava".

Přílohy k nahlédnutí: CV

Fotogalerie

Provozovatel

Kryštof Látal

Kryštof Látal vede soukromou homeopatickou praxi od roku 2016 do současnosti. Ve své poradně propojuje východní medicínu s moderními poznatky o lidském těle. Léči nejen tělo, ale primárně lidskou psychiku, která má často velmi silný vliv na naše fyzické zdraví.

Kryštof věřím, že naše fyzické zdraví a kvalitu života ovlivňují naše emoce a myšlenkové pochody. V rámci léčby se orientuje právě na uzdravení a napravení mysli, ať už pomocí osobních terapií, či s použitím homeopatických léčiv, které kombinuje dohromady pro dosažení nejlepších výsledků.

Kryštof Látal se zároveň věnuje výuce mladých lidí. Přednáší na školách a studentských konferencích jako communitybuilder.cz Pomáhá jim vytvářet silné a spokojené komunity kolem jejich studentských projektům. Podobně podporuje i firmy a začínající podnikatele. Kryštofovou silnou stránkou je schopnost vnímat potřeby lidí, které je spojují v silné komunity. Pro tyto komunity navrhuje pravidla, díky kterým se dál rozrůstají. Od roku 2014 se věnuje psychologii prodeje, obchodní komunikaci a zákaznickému servisu.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.