Seminář děti a mobilní telefony

3.2. - 3.2.2020

Praha 2

1-7 let, 18+

Komunitní a rodinné centrum Jahoda

volno

Na sociální sítě dnes drtivá většina dětí chodí z mobilního telefonu. Jaké sítě to však jsou? Facebook je již „mrtvý“, místo něj je tu Instagram, TikTok a další. Co je možné na těchto sítích najít a čím jsou nebezpečné? Jaké hry děti hrají, kde je stahují a jak je to s reklamou ve hrách, placením uvnitř aplikací či nákupy her? Společně s odborníkem z projektu Bezpečně na netu si odpovíme na tyto i další otázky. Zároveň si ukážeme, jaké fotky bychom neměli zveřejňovat a řekneme si, jak tím můžeme našim dětem uškodit. Řeč přijde i na rodičovské zámky a závislost.
Více info zde

Termíny

Turnus od-do Poznámka
3.2. - 3.2.2020 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Na Slupi 14, 12800 Praha 2

Fotogalerie

Provozovatel

Komunitní a rodinné centrum Jahoda

Cílem Komunitního rodinného centra Jahoda je vytvořit příjemný a inspirativní prostor pro setkávání lidí všech generací.

Pořádáme pravidelné i jednorázové aktivity, volnočasové akce, poradenství, přednášky, příměstské tábory, oslavy narozenin, hlídání dětí přes den i přespávání, volnou hernu a mnoho dalšího.

V našich nově zrekonstruovaných prostorách najdete hernu s hračkami, sportovními pomůckami a deskovými hrami, výtvarnou dílnu, plně vybavený prostor pro coworking, útulnou kavárnu a školku pro děti od 1 roku.Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.