Prototýpci rostou o prázdninách - vynálezci

0 termínů

Příměstské

Brno-střed

7-11 let

Prototýpci, z.s.

už proběhl

Během týdne nakoukneme do světa kreativity, inovací a vynálezů.

Budeme si hrát, inspirovat se navzájem, osaháme si různé techniky a materiály, naučíme se rozvrhnout si projekt jako profíci, rozhlížet se kolem sebe a hledat reálné projekty, na kterých si kreativitu budeme brousit i doma.

Týdenní příměstský tábor nabídne dětem atraktivní prázdninový program.

* aktivity zaměřené na rozvoj vlastní kreativity a podnikavosti
* inspirace profesionály z kreativních průmyslů
* digitální technologie
* výlety, hry a tvoření
* a další super překvápka

Scházet se budeme v naší zbrusu nové dílně v kreativním hubu Kumst, který prošmejdíme, nasajeme všudypřítomnou kreativitu a necháme se inspirovat lidmi, kteří jí propadli až tak, že se jí živí.

Taky si ale okysličíme hlavičky a vyrazíme na celodenní výlet.

V naší dílně budou mít děti po celou dobu přístup k rozmanitým kreativním pomůckám, digitálním nástrojům a určitě se skamarádíme i s našimi Ozobotky. Základem ovšem bude práce rukama a hlavou, takže není třeba se bát, že se dítko na týden zavrtá jen k počítači nebo mobilu.

Každé dítě dostane kreativní portfolio – náš LapBook, který si v průběhu týdne zabydlí a který si odnese, aby jim pomáhal s jejich projekty a tvořením i po skončení tábora.

Na závěr tábora pozveme rodiče na společnou odpolední svačinu, na které jim děti ukážou, co se během týdne dozvěděly a co vytvořily.

Pro rodiče také máme nachystané materiály a rady, jak kreativitu dále podpořit v domácím prostředí.


Tábor má pod palcem Veronika, které se také můžete vyptat na detaily na tomto emailu

3 400 Kč
Cena zahrnuje kreativní program, materiál pro tvoření, pojištění, teplý oběd, pitný režim.

Strava

pitný režim, oběd

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Kumst, Údolní 19, 60200 Brno-střed

Fotogalerie

Provozovatel

Prototýpci, z.s.

Cílem neziskové organizace Prototýpci je podporovat děti (6 - 15 let) v uskutečňování jejich vlastních nápadů. Snažíme se, aby děti uměly (a taky aby je bavilo) tvořit, myslet a ovlivňovat svět kolem sebe.
Nabízíme kroužky, příměstské tábory a víkendové workshopy, na kterých se děti učí dostat ze sebe nápady, umět je popsat a rozpracovat, dohledávat informace, používat kreativní digitální nástroje, uvědomit si svoje silné stránky a třeba se také ponořit do světa podnikání.

Podnikání děti přirozeně láká. Při vývoji reálných produktů se děti učí spoustu nového a propojují s praxí to, co se naučily ve škole. Mají pak daleko lepší představu, co obnáší jednotlivé profese. Už devítileté děti například bez problémů zvládají rozkreslit produkt v grafickém programu, vytvořit harmonogram projektu, napsat email dodavateli, vyfotit produkt na eshop nebo dokonce vystavit fakturu.

Akce pro děti s našimi lektory probíhají kdekoliv v České republice nebo v centru Brna - v Protocoolně, což je speciální dílna, kde mohou děti kombinovat fyzické a digitální tvoření. Protocoolna je součástí kreativního hubu KUMST, který poskytuje zázemí profesionálům z kreativních průmyslů. Děti se tak na chodbách i při samotných akcích potkávají s architekty, youtubery, návrháři nebo ilustrátory...

Více o nás a naší nabídce na www.prototypci.cz

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.