VÍCEAKTIVITOVÝ TÁBOR (více turnusů) dvoutýdenní I. běh

0 termínů

Pobytové

Meziměstí

5-15 let

Greenhorns - dětský tábornický oddíl.

už proběhl

VÍCEAKTIVITOVÝ, tradiční dětský tábor. Po oddílech i s volitelnými aktivitami. KOUPALIŠTĚ v Meziměstí s bazénem pro menší a s 60 METROVOU SKLUZAVKOU. Osvědčené DISKOTÉKY s osvětlením. Vícekrát na každém běhu! Nespočet drobných i větších her, např.: BOJ O VLAJKY, Indiánský fotbal, DIVADELNÍ PŘEVLEKY a večerní program. Lesy, louky, VÝLETY DO SKAL. Pro starší zájemce SPANÍ V PŘÍRODĚ, volitelná noční výprava, TÁBORÁK, KOUPÁNÍ také na přírodním rybníku, na každý běh přijede KOUZELNÍK a další a další. (Vše vždy v ceně tábora.)

Budova. Tábor je pro děti dobře vybaven. Mimo pokojů pro táborníky má jídelnu, kompletní zázemí, SÁL NA HRY a stavebnice, 2x STOLNÍ TENIS, venkovní kolotoč, VELKOU 4m TRAMPOLÍNU, VZDUŠNÝ HOKEJ.... Postele jsou nepatrové vhodné i pro menší děti. Noční světlo na chodbě. Budova tábora je Ruprechticích pod Ruprectickým špičákem. (Rozhledna) Chráněná krajinná oblast (CHKO) Broumovsko - Broumovské stěny, Kočičí hrad na Ostaši, Adršpašsko-teplické skály, atd.Zkušený pořadatel a vedoucí z vlastního týmu.

Pořadatel: dětský tábornický oddíl GREENHORNS. 31 let tradice a přes 11.700 odtáborovaných děti!!! Znáte jiný podobný oddíl ?

Sraz v místě. Rodiče si mohou před zahájením tábor prohlédnout. Po vyplnění rezervace Vám vše potřebné zašleme poštou. Videa a fotky z minulých let naleznete na našich www stránkách.

Strava

pitný režim, snídaně, oběd, večeře, svačina

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Ruprechtice 142, 54983 Meziměstí

Fotogalerie

Provozovatel

Greenhorns - dětský tábornický oddíl.

30 let zkušeností, 230 realizovaných dětských táborů a puťáků na kterých s námi bylo 11.800 dětí !!!

Znáte jiný podobný dětský oddíl ?

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.