PODZIMNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - KUNG FU PANDA

0 termínů

Příměstské

Olomouc

6-13 let

Newman School

už proběhl

Sportovní podzimní příměstský tábor, na kterém na děti čekají tři dny nabité sportovními hrami a soutěžemi. Tentokrát jsme do programu vybrali in-line brusle, koloběžky, pennyboard a archery games – hry kombinující paintball a lukostřelbu.

Cíl je jasný: bavit se, zažít dobrodružství, vyzkoušet nové sporty a naučit se něco nového. Tábor vedou naši zkušení instruktoři tak, aby byl aktivní a plný pohybu. Jediné, co děti nečeká, je nuda. Tři dny s Newman School utečou jako voda.

Odraz se a vyraz vstříc dobrodružstvím. Ať už si vybereš in-liny, koloběžku nebo pennyboard, nuda tě rozhodně nečeká. Staň se nejlepším sportovcem v individuálních soutěžích a pomoz svému týmu zvítězit v kolektivních hrách.

Strach mít nemusíš, všechno tě naučíme, rádi poradíme a ukážeme, jak se stát nejlepším a jak si sport užít. Přijď si zastřílet lukem nebo foukačkou a zahrát si s kamarády bojovky, při kterých otestuješ svoji mrštnost, pilnost i zručnost. Neváhej, přihlas se a tři dny tábora ti utečou jako voda.

1 700 Kč
Zapůjčení výbavy na in-line brusle + 100 Kč

Strava

pitný režim, snídaně, oběd, svačina

Organizační informace

Kdy mohu dítě přivést

  • od 7:30 do 8:30

Kdy mohu dítě vyzvednout

  • od 15:30 do 15:50
  • při odchodu prosím zkontrolujte, že si Vaše dítě odnáší všechno své oblečení a věci, které si na tábor přineslo

Nedoporučujeme

  • mobilní telefon a ostatní elektroniku
  • řetízky a jiné cennosti (neodpovídáme za ztrátu cenností)
  • vyšší obnos peněz

Storno poplatky

  • Storno poplatek neúčtujeme, pokud za sebe účastník zajistí náhradu.
  • Dojde-li ke zrušení objednávky nejpozději 30 dní před termínem akce, storno poplatek činí 60 % celkové ceny pobytu. Zbylé finanční prostředky vám budou vráceny.
  • Dojde-li ke zrušení objednávky 29 až 15 dní před termínem akce, storno poplatek činí 80 % celkové ceny pobytu. Zbylé finanční prostředky vám budou vráceny.
  • Zrušením objednávky 14 a méně dní před termín akce zaniká nárok na vrácení zaplacené částky i jejího podílu.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: 17. listopadu 1139/3, 77900 Olomouc

Fotogalerie

Provozovatel

Newman School

Sport není o špičkových výkonech ani o drilu. Sport by měl především bavit. Proto vedeme naše sportovní lekce zábavnou a originální formou. Naším cílem je, aby měli klienti stejnou radost ze sportu jako jejich instruktoři – my z Newman School.

Newman School dnes patří k největším sportovním školám v Česku. V roce 2007, kdy jsme oficiálně vznikli, nás přitom byla jen malá hrstka blízkých přátel, kteří se rozhodli šířit své zkušenosti a radost ze sportu k dalším lidem. Začátky ani cesta tam, kde jsme teď, nebyly jednoduché. Když vás ale práce baví tak jako nás, všechno jde mnohem snadněji.

Neučíme pouze konkrétní sport, ale také pomáháme klientům zbavit se strachu, ostychu a odbourat stres. Při sportování je pocit bezpečí a jistoty minimálně stejně důležitý jako samotná technika. Naši instruktoři nejsou jen profesionálové a učitelé, ale i parťáci, na které se klienti mohou spolehnout a vždy v nich mají oporu

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.