Nováčci youtubeři: příměstské letní tábory

1.7. - 5.7.2019

Příměstské

Praha 2

10-16 let

supercamps.cz

volno

Dokumentární filmařina & prezentace na kameře pro začínající youtubery ve věku 10 a více let.

Tábor Nováčci youtubeři je určen mladým lidem ve věku 10 a více let, kteří se chtějí naučit natáčet krátké filmy v dokumentárním stylu, pracovat před i za kamerou a založit si vlastní kanál na Youtube!
Tábor vede zkušená filmařka & vedoucí střihu Ivona Popchevska. Účastníci budou rozděleni do menších týmu, ve kterým budou pracovat na různých úlohách, které na konci týdne vyústí v natočení krátkého dokumentárního filmu. Každý z týmů povede mentor, který bude studenty provázet během procesu, při kterém se budou střídat v různých rolích před i za kamerou (pro ty, kteří budou mít zájem).

Termíny

Turnus od-do Poznámka
1.7. - 5.7.2019 0900-1700 Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Korunni 35, 12000 Praha 2

Fotogalerie

Provozovatel

supercamps.cz

Letos jsme již osm let v provozu a cílem supercamps.cz je poskytovat co nejlepší, nejpodnětnější, nejzábavnější & nejinovativnější letní zážitky pro děti & mládež ve věku 5 let a výše, a to vše v česko-anglicky mluvícím prostředí.

V současné době pořádáme 5 různé tábory, které budou probíhat během července a srpna 2019. Kódování a Akce, Video Hry a Akce, Nováčci youtubeři, Výprava za keškami, & Loutkové a Maňáskové divadlo.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.