Dvoudenní velikonoční LEGO kemp

0 termínů

Příměstské

Praha 2

5-15 let

Kiddum

už proběhl

Velikonoce nemusí být jen pomlázka a sladkosti. Co takhle dětem připravit program, který si skutečně užijí a ještě se naučí něco nového? Na Zelený čtvrtek a Velký pátek pořádáme dvoudenní robotický kemp, během kterého si děti užijí spoustu velikonoční zábavy a zároveň stavění a programování LEGO Education v tematickém duchu. Tak na nic nečekejte a přihlaste se!

Příměstský tábor pro děti ve věku od 5 let se bude konat v našem vzdělávacím centru na adrese Mánesova 88, Praha 2 - Vinohrady. Program příměstského tábora začíná v 9:00 a končí v 16:00 hodin. V případě potřeby je možné se domluvit na dřívějším/pozdějším příchodu či odchodu.

*Cena zahrnuje dopolední + odpolední svačinu a celodenní pitný režim. Cena nezahrnuje obědy. Děti si mohou buďto přinést oběd vlastní, který můžeme ohřát, nebo si doobjednat za cenu 100 Kč/oběd. Bližší informace o možnostech obědů pošleme před začátkem konání tábora.

Program

Program dne:
9:00 - 9:30 - příchod/seznámování/volná hra/úvod do tématu dne
9:30 - 10:30 - LEGO Education program
10:30 - 11:00 - Svačina
11:00 - 12:00 - LEGO Education program
12:00 - 13:00 - Oběd/Relax
13:00 - 14:30 - Pobyt venku/hry
14:30 - 15:00 - Svačina
15:00 - 16:00 - Kreativní činnosti/volná hra/úklid
16:00 - Odchod dětí domů

Strava

pitný režim, svačina, oběd bude možné doobjednat za cenu 100 Kč/oběd nebo nosit vlastní. Jídelníček pošleme e-mailem zhruba týden před táborem.

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Mánesova 88, 120 00 Praha 2

Fotogalerie

Provozovatel

Kiddum

Kiddum je mezinárodní vzdělávací centrum založené na produktech a programech LEGO Education.
V současné chvíli naše vzdělávací centrum spolupracuje s celou řadou mezinárodních i českých škol v Praze a okolí. Organizujeme odpolední kroužky, jednorázové akce, příměstské tábory i narozeninové oslavy v českém i anglickém jazyce pod vedením kvalifikovaných instruktorů LEGO EDUCATION.
Programy LEGO EDUCATION se specializují na děti 3-14 let a zahrnují systém integrovaného vzdělávání matematiky, fyziky, mechaniky, informačních technologií a robotiky.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.