Malý programátor 2

St 16:45 - 17:45

Praha 4

8-18 let

Intellectus

volno

Ptá se Vaše dítě, jak fungují roboti a jak je možné pomocí počítačového kódu udělat cokoliv na světě? Kroužek Malý programátor 2 ho pak bude určitě bavit!
Děti se zde během lekcí naučí se sestavovat a programovat roboty, vytvářet webové stránky nebo programovat v jazycích jako je Java, Python a další.
Vhodně pro děti od 8 let se zkušeností se základy programování.
Více info a přihlášky na webu: talentpoint(tečka)cz

9 900 Kč/pololetí
9900 Kč s DPH / 15 lekcí s vybavením a materiálem

Termíny

Den Čas Průběh od-do Poznámka
středa 16:45 - 17:45 7.10. - neomezeno Přihlásit se

Místo konání

Adresa: Podolské nábř. 10, 14700 Praha 4

Fotogalerie

Provozovatel

Intellectus

Pořádáme kroužky, workshopy, online kurzy a příměstské tábory v přátelském a intelektuálním prostředí pro děti, mládež i dospěláky se zájmem.

Pomáháme dětem, mládeži a dospělým učit se, co je baví, v čem vynikají a co jim může být v budoucím životě prospěšné. Rozvíjíme talenty, zakládáme si na propojování do praxe a logickém myšlení. Děti se tak stávají více a více samostatnými. Ve školách organizujeme odborné informatické, technické a praktické kroužky a již zde také objevujeme malé talenty.

Důležitá je v našich aktivitách chuť na sobě pracovat. Zaměřujeme se na rozvoj praktických dovedností a znalostí, ale pomáháme rozvíjet i další části osobnosti dítěte. Dbáme na dobrou atmosféru v hodinách a také, aby se děti k sobě vzájemně hezky chovaly. Kroužky realizujeme v prostorách vybraných základních škol již od roku 2013.

Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.