Rodinná relaxační neděle

0 termínů

Praha 2

0-3, 5-9 let, 18+

Komunitní a rodinné centrum Jahoda

už proběhl

Hledáte v novém roce vzpruhu - přijďte s celou rodinou. Pro dospělé jsou připraveny masáže, lekce jógy, kadeřnice nebo vizážistka. Větší děti si užijí workshop lego-robotiky a menší děti výtvarné dílny nebo hernu. Pokud byste chtěli jen relaxovat a mít chvilku pro sebe zatímco děti si budou hrát, můžete využít příjemné prostředí kavárny s širokou nabídkou občerstvení.
Hlídání dětí po dobu akce je zajištěno ZDARMA.

Poskládejte si program podle svých představ - REZERVUJTE SI konkrétní aktivity

Termíny

Všechny termíny již proběhly. Pokud máte zájem o nové či jakýkoli dotaz, neváhejte nám poslat dotaz.

Místo konání

Adresa: Na Slupi 14, 12800 Praha 2

Fotogalerie

Provozovatel

Komunitní a rodinné centrum Jahoda

Cílem Komunitního rodinného centra Jahoda je vytvořit příjemný a inspirativní prostor pro setkávání lidí všech generací.

Pořádáme pravidelné i jednorázové aktivity, volnočasové akce, poradenství, přednášky, příměstské tábory, oslavy narozenin, hlídání dětí přes den i přespávání, volnou hernu a mnoho dalšího.

V našich nově zrekonstruovaných prostorách najdete hernu s hračkami, sportovními pomůckami a deskovými hrami, výtvarnou dílnu, plně vybavený prostor pro coworking, útulnou kavárnu a školku pro děti od 1 roku.Máte k této nabídce dotaz?

Pro obecný dotaz na provozovatele webu přejděte do kontaktů.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.